Kontakt

Witaj na metime! W miejscu, w którym będę tworzyć „po mojemu” – bez zastanawiania się „czy to wypada?”, „czy tak można?”, „co ludzie powiedzą?”

Kocham pisać. Czasem tak po prostu zlepki literek, jakby „sztukę dla sztuki”; choć przeważnie mając nadzieję, że między wierszami moich tekstów przemycę coś cennego do czyjegoś życia.

Nawet jeśli któryś z moich artykułów zainspiruje choćby jedną osobę do życia bardziej świadomego, szczęśliwego, autentycznego – to warto było tworzyć tą stronę.

Kreatywność, znaczenie i rozwój – to niektóre z ważnych dla mnie wartości w życiu. Zanim się za coś zabiorę, lubię znać odpowiedź na pytanie „po co” i czuć, że moje działanie ma sens.

W swoim „metime”, poza pisaniem, wychowuję kotkę o niespotykanym imieniu Kicini i lubię otaczać się ładnymi rzeczami. Największy flow mam wtedy kiedy tańczę, podróżuję, i gdy uczę (siebie lub innych) języków obcych. Jednak ostatnio najmocniej pochłania mnie coaching i szeroko pojęty rozwój osobisty. Dlatego większość moich tekstów będzie skupiona wokół tych tematów.

Astrolog powiedział mi kiedyś, że jestem szczęściarą – co też sobie co rano wmawiam medytując nad filiżanką pierwszej kawy. Uważam, że dobrze jest sobie dobrze wmówić. W końcu podobno wszystko to, w co wierzymy, staje się dla nas prawdą. A Ty? Co chciałbyś sobie wmówić, zakładając, że wszystko byłoby możliwe? 😉

 

 

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości