Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

O BLOGU:

Witaj na metime.pl – w miejscu, które stworzyłam po to, by zamieszczać tutaj moje własne przemyślenia związane z rozwojem osobistym, coachingiem i wieloma innymi pasjami. Będzie też o podróżach, a także o nauce języków obcych (jestem nie tylko life coachem, ale także anglistką i coachem językowym). Zdarzy się pewnie czasem, że napiszę bajkę terapeutyczną, albo opowiadanie z puentą.

Pisanie o moich pasjach samo w sobie sprawia mi ogromną przyjemność. Nie ukrywam jednak, że chciałabym, aby moje teksty “przemyciły” coś wartościowego do życia osób je czytających. Celem metime.pl jest inspirowanie innych do bardziej świadomego, szczęśliwego i autentycznego życia.

W swoim własnym “metime” lubię medytować, pisać, podróżować i spędzać czas na rozmowach z ciekawymi ludźmi. Astrolog powiedział mi kiedyś, że jestem szczęściarą, co też sobie co rano wmawiam medytując nad filiżanką pierwszej kawy. Uważam, że dobrze jest sobie dobrze wmówić. 😉

O SESJACH COACHINGOWYCH ZE MNĄ:

Na co dzień, poza pisaniem, prowadzę sesje coachingowe. Jeśli chcesz umówić się na taką darmową sesję próbną; sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie, albo porozmawiać o tym, jak mogłabym Ci pomóc, napisz do mnie poprzez formularz na tej stronie.

Mój gabinet coachingowy znajduje się w Gdańsku. Większość sesji prowadzę jednak online, przez Skype’a. Serdecznie zapraszam! Pierwsza sesja gratis.