Twój Plan PRO

Witam Cię serdecznie 🙂

Nazywam się Joanna Pozorska i pracuję jako Coach (life coach & language coach) oraz Doradca Rozwoju Osobistego w firmie Fryderyka Karzełka (znanego z Klubu 555). Niezależnie od tego, czy słyszałeś już o innowacyjnym projekcie PRO, czy też nie, z pewnością trafiłeś na tę stronę nie bez powodu (ponoć nic nie dzieje się bez przyczyny).

Pozwól, że opowiem Ci przez chwilkę czym jest PRO i jakie daje korzyści:

Plan Rozwoju Osobistego – co to jest?

Jeśli próbowałeś kiedykolwiek w swoim życiu wprowadzić jakieś zmiany, nawyki, czy planowałeś nabyć nowe umiejętności, to zapewne wiesz, że po chwilowej fazie wysokiej motywacji, nasz entuzjazm zazwyczaj spada. Wiele osób ma tzw. słomiany zapał i brak im samodyscypliny, by wdrażać plany w życie (czy to biznesowe czy osobiste).

Jeśli zdarzyło Ci się kupować kiedyś książki rozwojowe, albo drogie szkolenia (często pod wpływem emocji) i frustrujesz się, że one tylko leżą na półce albo w folderach Twojego laptopa, to może warto wreszcie coś zmienić?

Co otrzymujesz podczas udziału w projekcie? – Zaczynamy od godzinnej szczerej rozmowy online, podczas której porozmawiamy o sprawach dla Ciebie ważnych. Sprawdzimy Twoje kompetencje, mocne strony i zasoby intelektualne. Określimy, w jakim miejscu znajdujesz się w życiu (punkt A) i do czego dążysz (punkt B – wymarzone życie). Następnie, razem z zespołem ekspertów stworzymy dla Ciebie osobistą mapę, wytyczającą drogę od wspomnianego punktu A do punktu B. W rezultacie otrzymasz dokument (Diagnoza i Plan PRO), będący podsumowaniem tej rozmowy, wraz z wnioskami oraz Twoim osobistym planem rozwoju. Zaproponujemy Ci także narzędzia oraz dopasowane szkolenia (online bądź na żywo), które mogą znacznie pomóc Ci osiągnąć Twoje cele – w błyskawicznym tempie.

Marzą Ci się lepsze finanse? Podniesienie kwalifikacji zawodowych? Polepszenie relacji z bliskimi? A może chcesz poprawić samodyscyplinę? Być lepszym liderem czy przedsiębiorcą? Diagnoza i Plan PRO pomogą Ci zrealizować Twoje cele i spełnić marzenia.

Po stworzeniu Twojego planu PRO, umówimy się na drugie spotkanie, na której przedstawię Ci efekty naszej pracy. Pracy dla Ciebie. A Ty zadecydujesz, czy projekt Ci się podoba czy też nie (to Twój wybór – nikt niczego nie będzie Ci “wciskał”).

Co jeszcze jest w cenie planu PRO?

  • Pierwsze spotkanie online – analiza, rozmowa o tym, co dla Ciebie ważne, o Twoich planach i marzeniach
  • Twój spersonalizowany dokument w PDF – Diagnoza i Plan PRO
  • Druga rozmowa przedstawiająca Diagnozę i Plan
  • PLUS największa wartość – kontakt z Twoim Osobistym Doradcą Rozwoju (mam nadzieję, że ze mną) w trakcie realizacji planu, o ile zdecydujesz się coś zmienić w swoim życiu i zechcesz się szkolić, wdrażać zaproponowane narzędzia. Co mam na myśli przez kontakt? Moje asystowanie, pilnowanie żebyś przeszedł szkolenie, dawkę motywacji i inspiracji, kiedy zajdzie potrzeba.

To wszystko w jednej cenie planu PRO 🙂

Kontaktując się bezpośrednio ze mną, masz pewność, że otrzymasz cenę promocyjną oraz, że to ja będę Twoim Osobisty Doradcą (a nie losowo wybrany doradca). Chętnie opowiem Ci więcej o projekcie, odpowiem na Twoje pytania i powiem Ci jak i kiedy kupić PRO, aby otrzymać zniżki i fajne bonusy na start w prezencie.

Nie zwlekaj! Zyskaj swoją SUPER MOC już dzisiaj!

Nie odkładaj swoich marzeń na później. Owszem, ich realizacja zajmie trochę czasu. Ale wiesz co? Ten czas i tak upłynie, niezależnie od tego, czy sięgniesz po swoje wymarzone życie, czy też nie.

Bezpośredni kontakt do mnie:

Joanna Pozorska

joanna.pozorska@graomilion.pl

tel.: 531-789-907