Wyjątkowe warsztaty z poliglotą!

Jeśli interesują Cię języki obce albo chciałbyś podszlifować znajomość jakiegoś konkretnego języka – ucz się od najlepszych. 🙂

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe, autorskie warsztaty z poliglotą, Luca Lampariello już w sobotę, 8 grudnia w Sopocie (SIATKA, ul. Podjazd 2/4)! Z uwagi na limit miejsc, konieczne są zapisy mailowe: languages.sopot@gmail.com. Podczas 4-godzinnych warsztatów Luca nie tylko opowie jak to jest mówić w 13 językach obcych (!), ale także zdradzi nam swoje „know-how”. Jeśli chcesz szybko i skutecznie nauczyć się dowolnego języka obcego – po tym warsztacie będziesz wyposażony/a w cenne wskazówki dotyczące strategii i sposobów przyswajania języków obcych.

Oto program warsztatu:

Moduł 1: Create a super rock-solid routine to learn any language
Moduł 2: The universal principles & tools to learn faster & better
Moduł 3: How to choose & find the best materials and methods?
Moduł 4: How to speak with confidence and communicate efficiently

Każdy z modułów potrwa mniej więcej godzinę i będzie składał się z części prezentacyjnej / wykładowej oraz części praktycznej.

Do wyboru są dwie opcje godzinowe:

Grupa 1: 9:00 – 13:00
Grupa 2: 16:00 – 20:00

Wybierz tę, która bardziej Ci odpowiada i koniecznie daj znać, czy zarezerwować dla Ciebie miejsce. Tylko wiadomość e-mail gwarantuje miejsce na warsztatach: languages.sopot@gmail.com

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim

Wymagana jest znajomość angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym. (Ale bez obaw – w razie czego na sali obecny będzie tłumacz albo Luca sam powtórzy wskazane fragmenty po polsku :). Warsztaty będą miały bardzo praktyczny i interaktywny charakter. Będzie ciekawie i inspirująco. 🙂 Spraw sobie (lub komuś bliskiemu) fajny prezent na Mikołajki!

Cena warsztatu:

120 zł – bilet na 4-godzinny warsztat

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1932796806817077/

Zapraszamy!